WYBIERZ KLUB
Manhattan
Rental Park
Wejherowo
Przymorze
Chelm
Riviera
Alchemia
Suchanino
Sopot
  Plan zajęć

Sala Fitness

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
09:00

30/30

Robert

TRENING OBWODOWY

Marcin

KETTLEBELL

Robert

BS

Aneta

PŁASKI BRZUCH

Aga Z.

CROSS & RUN

Marcin

10:00

TIGER FIT

Robert

TBC

 Robert

TIGER FIT

Emilia

11:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Robert

BS&STRETCHING

Emilia

17:00

30/30

Aneta

BS

Robert

TBC

Milena

FAT BURNER

Emilia

18:00

TBC

Aneta.

STEP

Robert

30/30

Milena

Power Pump

Emilia

PŁASKI BRZUCH

Aneta

19:00

TIGER FIT

Aga Z.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Robert

Płaski Brzuch

Milena

STEP FUNCTIONAL

Emilia

TIGER FIT

Aneta

20:00

PILATES & STRETCHING

Aga Z.

TIGER CROSS

Tomek

TIGER CROSS

Marcin

STRETCHING

Aneta

Poniedziałek

09:00

30/30

Robert

10:00

TIGER FIT

Robert

17:00

30/30

Aneta

18:00

TBC

Aneta.

19:00

TIGER FIT

Aga Z.

20:00

PILATES & STRETCHING

Aga Z.

Wtorek

09:00

TRENING OBWODOWY

Marcin

17:00

BS

Robert

18:00

STEP

Robert

19:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Robert

20:00

TIGER CROSS

Tomek

Środa

09:00

KETTLEBELL

Robert

17:00

TBC

Milena

18:00

30/30

Milena

19:00

Płaski Brzuch

Milena

Czwartek

09:00

BS

Aneta

17:00

FAT BURNER

Emilia

18:00

Power Pump

Emilia

19:00

STEP FUNCTIONAL

Emilia

20:00

TIGER CROSS

Marcin

Piątek

09:00

PŁASKI BRZUCH

Aga Z.

18:00

PŁASKI BRZUCH

Aneta

19:00

TIGER FIT

Aneta

20:00

STRETCHING

Aneta

Sobota

09:00

CROSS & RUN

Marcin

10:00

TBC

 Robert

11:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Robert

Niedziela

10:00

TIGER FIT

Emilia

11:00

BS&STRETCHING

Emilia

Sala Fitness

ZASTĘPSTWA:                  

21.07 SOBOTA

       11:00 ZDROWY KRĘGOSŁUP - MONIKA STRYJEWSKA

22.07 NIEDZIELA
       10:00 TIGER FIT - DARIA B.

       11:00 BS & STRETCHING -  DARIA B.

25.07 (ŚRODA)

       17:00 TBC - Daria

       18:00 30/30 - Daria

       19:00 PŁASKI BRZUCH - Daria

 

 


Sala B - Spinning

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
08:00

LEE

Tomek

09:00

Hee

Marika

10:00

Hee

Michał

17:30
18:30

INTERVAL

Tomek

INTERVAL

Sylwek

HEE

Magda

INTERVAL

Ola P

19:00

HEE & STRETCHING (1,5h )

Seba

19:30

LEE

Tomek

LEE

Sylwek

LEE

Magda

LEE

Ola P

Poniedziałek

18:30

INTERVAL

Tomek

19:30

LEE

Tomek

Wtorek

18:30

INTERVAL

Sylwek

19:30

LEE

Sylwek

Środa

18:30

HEE

Magda

19:30

LEE

Magda

Czwartek

18:30

INTERVAL

Ola P

19:30

LEE

Ola P

Piątek

08:00

LEE

Tomek

19:00

HEE & STRETCHING (1,5h )

Seba

Sobota

10:00

Hee

Michał

Niedziela

09:00

Hee

Marika

ZASTĘPSTWA:

21.07  SOBOTA 10:00  - GRZEGORZ K.

19.07 CZWARTEK

GODZ. 18:30 INTERVAL - ŁUKASZ J.

GODZ. 19:30 LEE - ŁUKASZ J.




facebook
praca
regulamin