WYBIERZ KLUB
Manhattan
Rental Park
Wejherowo
Przymorze
Chelm
Riviera
Alchemia
Suchanino
Sopot
  Plan zajęć

Sala Fitness

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
08:00

30/30

Agnieszka Z.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Magda M.

TBC

Agnieszka Z.

09:00

PILATES & STRETCHING

Agnieszka Z.

PIŁKI

Magda J.

BS

Aneta

PILATES

Agnieszka Z.

PŁASKI BRZUCH

Aneta

TBC

Seba

10:00

POWER PUMP

Magda J.

STRETCHING

Aneta

STRETCHING

Aneta

TIGER FIT

Agnieszka Z.

STEP FUNCTIONAL

Aneta

11:00

FIT SENIOR

MAGDA.M

PILATES

Agnieszka Z.

BS & STRETCH

Aneta

12:00

PILATES

Seba

15:00
16:00

TIGER FIT

Seba

BS

Justyna

30/30

Aneta

PŁASKI BRZUCH

Agnieszka Z.

FAT BURNER

MAGDA J.

PILATES & STRETCHING

Seba

17:00

30/30

Seba

PILATES

Agnieszka Z.

TIGER FIT

Robert

PILATES

Agnieszka Z.

POWER PUMP

MAGDA J.

18:00

TBC

Emilia

4STREATZ

Agnieszka Z.

STEP

Robert

SPEEDBALL SM

Seba

TIGER FIT

MAGDA J.

19:00
Power Pump
Emilia
TBC
Sylwia
Deep Work
Robert
Power Pump
Seba
Zumba
Ola K.
20:00

JOGA (1.5h)

Dorota W.

STRETCHING

Sylwia

TIGER CROSS

Marcin

JOGA (1.5h)

Dorota W.

Poniedziałek

08:00

30/30

Agnieszka Z.

09:00

PILATES & STRETCHING

Agnieszka Z.

16:00

TIGER FIT

Seba

17:00

30/30

Seba

18:00

TBC

Emilia

19:00

Power Pump
Emilia

20:00

JOGA (1.5h)

Dorota W.

Wtorek

09:00

PIŁKI

Magda J.

10:00

POWER PUMP

Magda J.

16:00

BS

Justyna

17:00

PILATES

Agnieszka Z.

18:00

4STREATZ

Agnieszka Z.

19:00

TBC
Sylwia

20:00

STRETCHING

Sylwia

Środa

08:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Magda M.

09:00

BS

Aneta

10:00

STRETCHING

Aneta

16:00

30/30

Aneta

17:00

TIGER FIT

Robert

18:00

STEP

Robert

19:00

Deep Work
Robert

20:00

TIGER CROSS

Marcin

Czwartek

08:00

TBC

Agnieszka Z.

09:00

PILATES

Agnieszka Z.

16:00

PŁASKI BRZUCH

Agnieszka Z.

17:00

PILATES

Agnieszka Z.

18:00

SPEEDBALL SM

Seba

19:00

Power Pump
Seba

20:00

JOGA (1.5h)

Dorota W.

Piątek

09:00

PŁASKI BRZUCH

Aneta

10:00

STRETCHING

Aneta

11:00

FIT SENIOR

MAGDA.M

16:00

FAT BURNER

MAGDA J.

17:00

POWER PUMP

MAGDA J.

18:00

TIGER FIT

MAGDA J.

19:00

Zumba
Ola K.

Sobota

09:00

TBC

Seba

10:00

TIGER FIT

Agnieszka Z.

11:00

PILATES

Agnieszka Z.

16:00

PILATES & STRETCHING

Seba

Niedziela

10:00

STEP FUNCTIONAL

Aneta

11:00

BS & STRETCH

Aneta

12:00

PILATES

Seba

ZASTĘPSTWA :

25.07 ŚRODA - 9:00, 10:00 - Aga Z., 11:00 - Justyna


Sala A - Spinning

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
08:00

HEE

Seba

HEE SHAPE

Seba

08:15

HEE SHAPE

Tomek

10:00

HEE

Seba (1.5h)

11:00

HEE

Sebastian

15:00

HEE

Seba

17:30

HEE SHAPE

Ewa

HEE SHAPE

Patrycja

HEE

Asia

HEE

Marika

18:30

HEE

Ewa

LEE

Patrycja

HEE SHAPE

Ola P.

HEE SHAPE

Marika

LEE

Tomek

19:30

LEE

MAGDA

HEE

OLA P.

HEE

Tomek

20:00

LEE

Sebastian

Poniedziałek

08:00

HEE

Seba

17:30

HEE SHAPE

Ewa

18:30

HEE

Ewa

19:30

LEE

MAGDA

Wtorek

17:30

HEE SHAPE

Patrycja

18:30

LEE

Patrycja

Środa

08:15

HEE SHAPE

Tomek

17:30

HEE

Asia

18:30

HEE SHAPE

Ola P.

19:30

HEE

OLA P.

Czwartek

17:30

HEE

Marika

18:30

HEE SHAPE

Marika

20:00

LEE

Sebastian

Piątek

08:00

HEE SHAPE

Seba

18:30

LEE

Tomek

19:30

HEE

Tomek

Sobota

10:00

HEE

Seba (1.5h)

15:00

HEE

Seba

Niedziela

11:00

HEE

Sebastian

ZASTĘPSTWA:

17.07 (wt.) - 17:30, 18:30 - Piotr M.




facebook
praca
regulamin