WYBIERZ KLUB
Manhattan
Rental Park
Wejherowo
Przymorze
Chelm
Riviera
Alchemia
Suchanino
Sopot
  Kadra
1

Fitness Riviera

Agnieszka Zabrocka

Z klubem Tiger Gym związana jestem od początku istnienia. Jestem osobą  pełną energii, nowatorskich pomysłów, zajęcia prowadzę w sposób profesjonalny,  niezapomniany, zarażając uczestników swoją pasją.  Specjalizuję się w prowadzeniu zajęć dance, pilates, stretching, step, ćwiczeń wzmacniających, treningu funkcjonalnego. Na co dzień jestem instruktorem fitness sieci klubów Tiger Gym oraz pracownikiem naukowo-dydaktycznym AWFiS. Posiadam tytuł dr nauk o kulturze fizycznej,  jestem instruktorem fitness, pilates, stretchingu, treningu funkcjonalnego, dance, 4streatz, tanecznych form fitness (afro, hip-hop, house, dancehall, latino, oriental), spinningu – Schwinn Cycling Instructor, ćwiczeń wzmacniających, ovoball, power pump. Ponadto jestem instruktorką i pasjonatką tańca współczesnego, nowoczesnego, towarzyskiego i ludowego, szkoleniowcem i prezenterem w międzynarodowej szkole Fitness Activity School,  trenerem II klasy w gimnastyce sportowej. Zapraszam na swoje zajęcia, gwarantuję dobry trening, dobrą zabawę, indywidualne podejście do klienta.

Sylwia Kamińska

Mgr UG, szkoleniowiec i prezenter fitness. Występuje na największych konwencjach fitness. Przeszkoliła setki instruktorów w kursach podstawowych jak i zaawansowanych, m.in. stepu, wzmacniania, rozciągania. W 2011 roku w konkursie „TOP 10 najpopularniejszych Instruktorów” w Polsce znalazła się w pierwszej 10-tce wyróżnionych instruktorów.

Aneta Jarocka

Instruktor Zajęć Grupowych Fitness Międzynarodowej Akademii Fitnessu i Aerobiku IFAA Polska. Ukończyła szkolenia z zakresu wzmacniania i stretchingu. Wytrwale dąży do obranego celu, którym obecnie jest jak najgłębsze poszerzanie wiedzy w dziedzinie fitness podczas szkoleń, warsztatów i konwencji, w których z zapałem uczestniczy.

Emilia Szafrańska

Instruktor Zajęć Grupowych Fitness IFAA od 2015 roku. Wciąż się szkoli i szuka inspiracji na warsztatach, kursach i konwencjach, a także na sali sam na sam z muzyką. Poszukuje nowości i cały czas poszerza swoją wiedzę w zakresie treningu. Prowadzi przede wszystkim zajęcia wzmacniające i stretching, wielkim zamiłowaniem darzy choreografię. Lubi ludzi, ciężką sztangę, swoją pracę, czekoladę i konkretną zadyszkę.

Joanna Nadolska

Od dzieciństwa związana ze sportem i StreetDance. Absolwentka Międzynarodowej Akademii Fitnessu i Aerobiku – IFAA oraz Klubben Academy. Zdobyła uprawnienia instruktora zajęć prozdrowotnych tj. Zdrowy kręgosłup, Stretching, form wzmacniających jak Power Pump, XCO Shape, Step oraz form tanecznych 4STREATZ i Hip-Hop. Jest skromną, uśmiechniętą osobą. Podczas swoich zajęć zwraca uwagę na technikę i bezpieczeństwo uczestników oraz przyjazną atmosferę.

Monika Stryjewska

Absolwentka Politechniki Gdańskiej, a jednocześnie instruktor zajęć grupowych fitness. Na co dzień łączy pracę w biurze projektowym z prowadzeniem zajęć ruchowych. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w kursach, warsztatach i szkoleniach związanych z fitnessem. Jest zwolenniczką zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu. Prowadzi zajęcia wzmacniające i prozdrowotne, przy czym najbardziej ceni zajęcia „zdrowy kręgosłup”. Jest przekonana, że są one najlepszą rzeczą, jaką można zaoferować swojemu ciału – w dobie siedzącego stylu życia wzmacnianie i mobilizacje kręgosłupa są czymś, co pozwala zapobiegać jego urazom. Uczy klientów prawidłowych dla kręgosłupa ruchów i dba o ich poprawne wykonywanie. Jest pogodna osobą bardzo lubiącą pracę z ludźmi.

Izabela Brodzińska

Agata Ruta (Hogata)

Licencjonowana instruktorka zajęć grupowych fitness od 2010 roku. Absolwentka Profi Fitness School oraz IFAA, ukończyła szkolenia dodatkowe w zakresie Power Pump, Performance Trainer, Fitball, Stretching, TBC. Wciąż rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w warsztatach i konwencjach fitness. Na zajęciach tryska pozytywną energią, stara się urozmaicać treningi ale też dba o bezpieczeństwo swoich podopiecznych.

Monika Kubrak

Doświadczony instruktor fitness, bosu, freestyler, aqua fitness, dodatkowo obecnie trenuje sztukę walki Capoiera, a od 2 lat z pasją oddała się JODZE i zajęciom związanym ze zdrowym kręgosłupem. Kilka razy w roku uczęszcza na szkolenia do najlepszych nauczycieli jogi. Zdobyła zawód instruktora rekreacji ruchowej w specjalizacji Hatha Joga zaświadczony dyplomem, wydanym przez Ministerstwo Sportu RP. Udział w zajęciach Hatha Joga poleca wszystkim chcącym rozpocząć ćwiczenia – szczególnie osobom, które w ostatnim czasie miały mało ruchu lub mają wątpliwości co do sprawności ciała. Będą oni uczyć się jak prawidłowo wydłużać kręgosłup, jak nie narażać stawów na przeciążenie i jak oddychać, by zrelaksować się w asanie. Wszystkie te umiejętności można później wykorzystać na co dzień podczas pracy fizycznej lub innej rekreacji ruchowej. Ćwiczenia są proste, wygodne, oparte na klasycznych wzorcach asan. Zajęcia składają się z ćwiczeń oraz relaksacji. Asany zawsze będą dostosowane do aktualnego samopoczucia i możliwości osób ćwiczących. Zawsze będą też wykonywane z uwzględnieniem zasad anatomii i biomechaniki. Kręgosłup będzie Wam wdzięczny!

Sandra Osenka

Absolwentka studiów na kierunku: Administracja. Obecnie studentka ostatniego roku studiów prawniczych. Od 2011 roku wykorzystuje nabywaną wiedzę w praktyce jako pracownik Kancelarii. Poza chęcią poznawania skomplikowanego świata kodeksów, uchwał i artykułów, pasjonatka sportu. Od 2015 roku dyplomowany instruktor zajęć grupowych fitness. Ponadto uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów. Zakochana w sporcie i ciekawa świata prawniczego.

Dorota Węsierska

Instruktor jogi. Absolwentka UG i PG. Swoją pracę w fitnessie rozpoczęła w 1999 r., od początku wiążąc się ze Szkołą Open Mind Health & Fitness Idea.  Posiada uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej, Pilates, OM Pilates dla seniorów i kobiet w ciąży, OM Senior, OM Plus KG, OM Reha Fit, Body Mind Joga, OM Cycling, PFI FitBall, Tae-Robics. Po ukończeniu 3-letniej szkoły uzyskała dyplom Open Mind & Fitness Idea a Joga Teacher II.

Izabela Kosmalska

Magister Turystyki Zdrowotnej & Dietetyki, Dyplomowany Dietetyk, Instruktor Fitness, Master Pilates, Trener Personalny. Pasjonatka zajęć mentalnych i wzmacniających. Swoją wiedzę i kwalifikację nieustannie poszerza biorąc udział w szkoleniach, warsztatach oraz konwencjach specjalistycznych z zakresu Fitness & Dietetyki. Absolwentka kilkunastu szkoleń wśród których możemy wyróżnić OM Fascial Tour, Functional Work, Pilates MAT I, Pilates Intermediate, Pilates dla Ciężarnych i Osób Starszych, Pilates MAT II, Aktywna Ciąża, Zdrowy Kręgosłup, Stretching, Pilates Tour oraz wiele innych.

Sebastian Rodewald

Instruktor fitness i cycling. Mgr Gdańskiej AWFiS, na której ukończył również specjalizację z Rekreacji Ruchowej i Fitness. Uczestnik licznych maratonów, warsztatów, szkoleń fitness i cycling m.in. XCO, Speed Ball lv. 2, Pilates, Ovo Ball, Body Pump, GRIT, Keiser Indoor Cycling, Schwinn Cycling Gold lv. Oprócz dobrej zabawy i uczciwego treningu stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo i technikę.

Robert Chudziński

Instruktor Fitness, trener personalny, instruktor kettlebell, instruktor łyżwiarstwa figurowego oraz tańca. Prezenter na Eu4ya 2015 r. i 2016 r. oraz szkoleniowiec w Fitness activity school. Uczestnik konkursów fitness, takich jak: Tribal fitness, Reebok prezenter, New face of fitness. Były zawodnik kadry polskiej w łyżwiarstwie figurowym oraz uczestnik 3. edycji programu „Gwiazdy tańczą na lodzie". W naszym klubie Tiger Gym Robert prowadzi formy wzmacniające, taneczne oraz prozdrowotne, tak więc zapraszamy serdecznie na zajęcia, a nie pożałujecie.

Magdalena Kwaśnik

Absolwentka AWFiS w Gdańsku, specjalizacja: Instruktor Fitness – nowoczesne formy gimnastyki. Międzynarodowy instruktor deepWORK® by Robert Steinbacher, licencjonowany instruktor aerobiku, pilates, stretchingu oraz ćwiczeń wzmacniających (Licencja B Aerobik & Step - IFAA, BODY GYM (trening funkcjonalny) i TBC-Mathias Naujocks IFAA, Power Pump level I i II, aktywna ciąża PSF. Uczestniczka wielu konwencji fitness (IFAA, OPEN & MIND, SNG) oraz warsztatów tanecznych, między innymi z tancerzem Michaela Jacksona - Michaelem Reynoldsem w Equrrola Dance Studio.

Paulina Czech

Pasjonatka zdrowej aktywności fizycznej i pozytywnej energii płynącej z muzyki. Mgr Fizjoterapii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Instruktor Fitness i Pilates. Przygoda z fitnessem rozpoczęła się czystą ciekawością, chęcią sprawdzenia siebie, później przerodziła się w pasję. Zdobytą wiedzę wykorzystuje w treningach prozdrowotnych i funkcjonalnych. Specjalizuje się w zajęciach, takich jak: Zdrowy Kręgosłup, Pilates, Reha-Fit, trening funkcjonalny, stretching, ABT, TBC, Body Shape. Temu, co robi, poświęca się z wielkim zaangażowaniem, by każdy podopieczny mógł osiągnąć oczekiwane rezultaty i satysfakcję z treningu. Priorytetem w jej pracy jest zwiększenie świadomości ludzi na temat istoty ruchu i aktywności ruchowej. Ich jakość i zróżnicowana forma są gwarancją zdrowia i sukcesu w postaci zgrabnej sylwetki oraz doskonałego samopoczucia.
Regularnie uczestniczy w szkoleniach, konwencjach i warsztatach fitness (Body Ball, Stretching, Pilates, Body Sculp, Dance, Zdrowy Kręgosłup, Gyro stretch). Ukończone kursy z zakresu fizjoterapii: PNF, McKenzie, Kinesio-Taping, Neurac, Thera-Band Academy, Funkcjonalna Terapia Manualna, Diagnozowanie i terapia tkanek miękkich. Ulubione przybory: piłki wszelkich rozmiarów, flexi bar, dyski sensomotoryczne i taśmy oporowe. Absolwentka studiów magisterskich Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Fizjoterapia, instruktorka Fitness, Pilates, trener personalny. Od roku 2007 instruktor fitness. Mimo szerokiego wachlarza umiejętności, specjalizuje się w treningach prozdrowotnych: zdrowy kręgosłup, Pilates, Reha – Fit, Stretching, ABT, TBC oraz trening funkcjonalny. Umiejętności nabyła podczas wielu szkoleń, m.in. PNF, McKenzie, Kinesio-Taping, Neurac, Thera-Band Academy, Funkcjonalna Terapia Manualna, Diagnozowanie i terapia tkanek miękkich.

Justyna Dudzik

Instruktorka fitness oraz trener personalny. Miłośniczka zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Uczestniczka licznych konwencji, warsztatów, szkoleń form wzmacniających. Ukończyła również kursy z dietetyki i suplementacji oraz dietoterapii. Podczas pracy z klientem dużą uwagę przywiązuje do poprawności wykonywanych ćwiczeń, dba o najmniejsze detale i przyjazną atmosferę podczas zajęć.

Milena Duch

Absolwentka  Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Jest dyplomowanym trenerem personalnym, instruktorem fitness oraz instruktorem tańca. Uczestniczka wielu międzynarodowych szkoleń, warsztatów i konwencji fitness, na których nieustannie doskonali swój warsztat pracy. Od najmłodszych lat jest związana ze sportem, dlatego jej celem jest zarażanie ludzi ruchem na każdym etapie życia. 15-letnie doświadczenie taneczne, które zdobyła na arenie międzynarodowej nauczyło ją, że wytrwałość i systematyczność to klucz do pozyskania upragnionego celu. Milena uwielbia pracę z ludźmi, jest pozytywną i uśmiechniętą osobą, która maksymalnie angażuje się w wykonywanie swojej pracy. Szczególną uwagę zwraca na prawidłową technikę ćwiczeń oraz bezpieczeństwo podczas zajęć. Swoją energię stara się przekazać uczestnikom zajęć, mobilizując ich do sporej dawki wysiłku.

Paweł Hernacki

Instruktor fitness Międzynarodowej Akademii Fitness - IFAA. Uczestnik kursów i warsztatów z zajęć wzmacniających oraz choreograficznych. Ukończył szkolenia z zakresu 4Streatz, Cardio&Workout, Step, Stretching, Zdrowy Kręgosłup, Bosu oraz Power Dumbell. Posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć na rowerach stacjonarnych.

Paulina Frankowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku oraz Usług Żywieniowych i Dietetyki na Akademii Morskiej, siatkarka plażowa oraz miłośniczka treningów plenerowych. W zajęcia wkłada całe serce, z łatwością zaraża pasją i entuzjastycznym podejściem do treningu. Pasjonatka padnij powstań oraz solidnego wycisku, która niezwykle dba o technikę i bezpieczeństwo wykonywanych treningów. Nieustannie się dokształca, uczestnicząc w szkoleniach dotyczących żywienia, suplementacji oraz nowoczesnych i skutecznych form treningowych. Ponadto doradca do spraw żywienia, która lubi czasem zamienić sale treningowe na kuchenne zacisze.

Anna Hleb

Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness od 2007 roku. Zajęcia: wzmacniające, choreograficzne, stabilizujące, rozciągające. Szkolenia/warsztaty: IFAA, PFI, Open Mind, Nike Training Academy. Hobby: design (architektura), muzyka (absolwentka PSM na kierunku fortepian i saksofon), bieganie (kategoria schneckentempo). :)

Agata Karwat

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Instruktorka Fitness, Power Pump , Pilates Basic i Stretchingu. Nieustannie poszerza swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach, warsztatach i konwencjach. Swoją taneczną pasję realizuje w Akrobatycznym Teatrze Tańca Mira Art, który łączy sztukę tańca z akrobacją powietrzną. Wolny czas poświęca na różne formy sportu, podróżowanie i jazdę na motocyklu.

Agnieszka Kotlarek

Magister wychowania fizycznego, instruktor odnowy biologicznej, licencjonowany fizjoterapeuta. Pasjonatka sportu i zdrowego trybu życia. Pierwsze kroki jako instruktor fitness stawiała już prawie 10 lat temu. Od tego czasu fitness jest jej największą pasją i drogą do samorealizacji. Uczestniczka wielu konwencji, warsztatów oraz szkoleń - stawia na ciągłe podnoszenie własnych kwalifikacji. Największą radość sprawiają jej sukcesy podopiecznych. Nieustannie dąży, by jej zajęcia były źródłem satysfakcji oraz najlepszą drogą do uzyskania pożądanych efektów dla każdego uczestnika.

Magdalena Melaniuk

Zawsze uśmiechnięta, pełna pomysłów oraz zapału. Otwarta wobec ludzi, na zajęciach zaraża energią i motywuje do pracy. Instruktor fitness, pilates, treningu funkcjonalnego, trener personalny. Absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej, doktorantka Wydziału Chemicznego i Mechanicznego. Na co dzień pracuje w branży odzieżowej, jednak jej największą pasją jest ruch w różnorakich formach. Dba o ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji i pogłębianie wiedzy w zakresie fitnessu.

Joanna Kania

Mgr wychowania fizycznego ze specjalnością trenerską z gimnastyki sportowej, instruktor zajęć ruchowych z wieloletnią praktyką. Od dzieciństwa związana ze sportem. Przez 9 lat trenowała gimnastykę sportową i od razu po jej zakończeniu zaraziła się fitnessem, który do dzisiaj jest jej życiową pasją. Uczestniczka licznych konwencji, kursów i szkoleń w dziedzinie fitnessu. Obecnie- wykładowca na Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku oraz instruktor różnych form zajęć ruchowych w klubie Tiger Gym, szkoleniowiec. Trener personalny, specjalizujący się w treningu funkcjonalnym (certyfikowany ekspert FMS- Functional Movement System).

Joanna Zajdel

Magister kulturoznawstwa ze specjalnością instruktor tańca, instruktor fitness i trener personalny. Przez 13 lat zdobywała wiedzę i doświadczenie w zakresie tańca, biorąc udział w konkursach, turniejach i pokazach tanecznych. Absolwentka wielu szkoleń m.in. DeepWORK, Power Pump, Stretching, Zdrowy kręgosłup, Trening funkcjonalny, CXWORX, Dietetyka i Suplementacja,  Zumba. Wciąż poszerza swoje umiejętności poprzez udział w szkoleniach, warsztatach i maratonach.

1

Spinning Riviera

Luiza Orzechowska

Tomasz Szczęsny

Absolwent AWFiS. Certyfikowany „Gold Level Schwinn Cycling Instruktor”. Zajęcia prowadzi od 10 lat. Wielokrotny uczestnik maratonów oraz MTB.

Ewa Dorosz

Sylwester Koper

Patrycja Celmer

Małgorzata Reda

Mgr AWFiS, instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness i nowoczesne formy gimnastyki. Od wielu lat związana z fitnessem, certyfikowany "Silver Level Instructor” w szkole Schwinn Indoor Cycling, uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów. Jej specjalnością są zajęcia Indoor Cyclingu, gdzie stara się zmotywować uczestników do technicznej, pełnej pozytywnej energii i uśmiechu jazdy.

Łukasz Jaroń

Absolwent Politechniki Gdańskiej. Instruktor PFS Cycling. Od zawsze związany ze sportem. Uczestnik wielu szkoleń, warsztatów i maratonów rowerowych. Instruktor narciarstwa, wieloletni opiekun na wyjazdach narciarskich i rowerowych.

Aleksandra Patyna

Paweł Kowalski

Wojtek Kamiński

Natalia Szatkowska

Mateusz Tygielski

Łukasz Czubak

1

Siłownia

Bartłomiej Barczak

Jakub Chabrowski

Krzysztof Drogomirecki

Łukasz Płaczek

Mateusz Grzegórski

Michał Organiściak

1

Recepcja

Daria Kiedrowska

Kaja Krefft

Klaudia Madyńskafacebook
praca
regulamin