WYBIERZ KLUB
Manhattan
Rental Park
Wejherowo
Przymorze
Chelm
Riviera
Alchemia
Suchanino
Sopot
  Plan zajęć

Sala Spinning

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
10:00

HEE

Asia

18:30

INTERVAL

Patrycja

LEE

Gosia

HEE

Łukasz

INTERVAL

Paweł

LEE

Karina

19:30

LEE

Patrycja

HEE

Gosia

LEE

Łukasz

LEE

Paweł

HEE

Karina

Poniedziałek

18:30

INTERVAL

Patrycja

19:30

LEE

Patrycja

Wtorek

18:30

LEE

Gosia

19:30

HEE

Gosia

Środa

18:30

HEE

Łukasz

19:30

LEE

Łukasz

Czwartek

18:30

INTERVAL

Paweł

19:30

LEE

Paweł

Piątek

18:30

LEE

Karina

19:30

HEE

Karina

Sobota

Niedziela

10:00

HEE

Asia


Sala Fitness

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
08:30

BS

Justyna

09:00

PŁASKI BRZUCH

Justyna

POWER PUMP

Seba

TIGER FIT

Robert

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Magda M.

TBC

Robert

10:00

FIT SENIOR

Magda M.

30/30

Robert

TBC

Magda M.

11:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Robert

PILATES

Magda M.

16:00

BS

Robert

PILATES

Iza

FAT BURNER

Magda J.

ZUMBA

Ola

17:00

TBC

Robert

POWER PUMP

Sylwia

PŁASKI BRZUCH

Magda M

TBC

Magda J.

POWER PUMP

Seba

18:00

30/30

Asia B.

TBC

Sylwia

TIGER FIT

Magda M

PŁASKI BRZUCH

Asia B.

PŁASKI BRZUCH

Sandra

PŁASKI BRZUCH

Asia N.

19:00

POWER PUMP

Asia B.

PŁASKI BRZUCH

Asia N.

BS & STRETCHING

Magda M

30/30

Paweł

TIGER FIT

Sandra

ZUMBA

Ola

20:00

JOGA

Monika

STRETCHING

Asia N.

TIGER CROSS

Marcin

POWER PUMP

Paweł

Poniedziałek

09:00

PŁASKI BRZUCH

Justyna

16:00

BS

Robert

17:00

TBC

Robert

18:00

30/30

Asia B.

19:00

POWER PUMP

Asia B.

20:00

JOGA

Monika

Wtorek

09:00

POWER PUMP

Seba

10:00

FIT SENIOR

Magda M.

16:00

PILATES

Iza

17:00

POWER PUMP

Sylwia

18:00

TBC

Sylwia

19:00

PŁASKI BRZUCH

Asia N.

20:00

STRETCHING

Asia N.

Środa

08:30

BS

Justyna

17:00

PŁASKI BRZUCH

Magda M

18:00

TIGER FIT

Magda M

19:00

BS & STRETCHING

Magda M

20:00

TIGER CROSS

Marcin

Czwartek

09:00

TIGER FIT

Robert

16:00

FAT BURNER

Magda J.

17:00

TBC

Magda J.

18:00

PŁASKI BRZUCH

Asia B.

19:00

30/30

Paweł

20:00

POWER PUMP

Paweł

Piątek

09:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Magda M.

16:00

ZUMBA

Ola

17:00

POWER PUMP

Seba

18:00

PŁASKI BRZUCH

Sandra

19:00

TIGER FIT

Sandra

Sobota

09:00

TBC

Robert

10:00

30/30

Robert

11:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Robert

Niedziela

10:00

TBC

Magda M.

11:00

PILATES

Magda M.

18:00

PŁASKI BRZUCH

Asia N.

19:00

ZUMBA

Ola

Zastępstwa: 

23.10.2017 (PONIEDZIAŁEK)

09:00 Aneta J.

 

25.10.2017 (ŚRODA)

08:00 Emilia Sz.

 




facebook
praca
partnerzy