WYBIERZ KLUB
Manhattan
Rental Park
Wejherowo
Przymorze
Chelm
Riviera
Alchemia
Suchanino
  Plan zajęć

Sala Spinning

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
08:00
10:00

HEE

Krzysiek

HEE

Paweł

17:30

LEE

Wojtek K.

HEE

Daniel

18:30

INTERVAL

Wojtek K.

LEE

Mateusz

INTERVAL

Daniel

INTERVAL

Sylwester

LEE

Patrycja

19:30

HEE SHAPE

Wojtek K.

HEE SHAPE

Mateusz

LEE

Daniel

LEE

Sylwester

HEE

Patrycja

Poniedziałek

17:30

LEE

Wojtek K.

18:30

INTERVAL

Wojtek K.

19:30

HEE SHAPE

Wojtek K.

Wtorek

18:30

LEE

Mateusz

19:30

HEE SHAPE

Mateusz

Środa

17:30

HEE

Daniel

18:30

INTERVAL

Daniel

19:30

LEE

Daniel

Czwartek

18:30

INTERVAL

Sylwester

19:30

LEE

Sylwester

Piątek

18:30

LEE

Patrycja

19:30

HEE

Patrycja

Sobota

10:00

HEE

Krzysiek

Niedziela

10:00

HEE

Paweł

15.06 Boże Ciało

 

18:30 - INTERVAL - Daria

 

 

Zastępstwa:


29.06 (CZWARTEK) 18:30 INTERVAL - Daria

29.06 (CZWARTEK) 19:30 LEE - Daria

 

 


Sala Fitness

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
08:00

TRENING FUNKCJONALNY

Paulina Cz.

08:30

SUMMER BODY

Agata

POWER PUMP

Agata

09:00

BS

Magda W.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Paulina Cz.

TBC

Paulina F.

SUMMER BODY

Paulina Cz.

09:30

STRETCHING

Agata

30/30

Agata

TRENING FUNKCJONALNY

Agata/Paulina Cz.

10:00

PILATES

Magda W.

PŁASKI BRZUCH

Paulina F.

30/30

Paulina Cz.

10:30

TBC

Agata/Paulina Cz

11:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Paulina Cz.

16:30

PŁASKI BRZUCH

Paulina F.

TRENING FUNKCJONALNY

Paulina F.

PŁASKI BRZUCH

Agata

SUMMER BODY

Robert

17:00

SALSATION

Marta

17:30

SUMMER BODY

Paulina F.

STEP&SHAPE

Paulina F.

POWER PUMP

Agata

TBC

Robert

18:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Magda W.

18:30

TRENING FUNKCJONALNY

Paulina Cz.

SUMMER BODY

Agata

BS

Paulina F.

DANCE AEROBIC

Robert

19:00

DEEP WORK

Magda W.

19:30

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Paulina Cz.

POWER PUMP

Agata

STRETCHING

Paulina F.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Paulina Cz.

20:00

PILATES

Magda W.

20:30

SALSATION

Marta

TIGER CROSS

Łukasz

TIGER CROSS

Kuba

21:00

-

-

Poniedziałek

09:00

BS

Magda W.

10:00

PILATES

Magda W.

16:30

PŁASKI BRZUCH

Paulina F.

17:30

SUMMER BODY

Paulina F.

18:30

TRENING FUNKCJONALNY

Paulina Cz.

19:30

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Paulina Cz.

20:30

SALSATION

Marta

21:00

-

-

Wtorek

08:30

SUMMER BODY

Agata

09:30

STRETCHING

Agata

16:30

TRENING FUNKCJONALNY

Paulina F.

17:30

STEP&SHAPE

Paulina F.

18:30

SUMMER BODY

Agata

19:30

POWER PUMP

Agata

20:30

TIGER CROSS

Łukasz

Środa

08:00

TRENING FUNKCJONALNY

Paulina Cz.

09:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Paulina Cz.

17:00

SALSATION

Marta

18:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Magda W.

19:00

DEEP WORK

Magda W.

20:00

PILATES

Magda W.

Czwartek

09:00

TBC

Paulina F.

10:00

PŁASKI BRZUCH

Paulina F.

16:30

PŁASKI BRZUCH

Agata

17:30

POWER PUMP

Agata

18:30

BS

Paulina F.

19:30

STRETCHING

Paulina F.

20:30

TIGER CROSS

Kuba

Piątek

08:30

POWER PUMP

Agata

09:30

30/30

Agata

16:30

SUMMER BODY

Robert

17:30

TBC

Robert

18:30

DANCE AEROBIC

Robert

19:30

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Paulina Cz.

Sobota

09:00

SUMMER BODY

Paulina Cz.

10:00

30/30

Paulina Cz.

11:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Paulina Cz.

Niedziela

09:30

TRENING FUNKCJONALNY

Agata/Paulina Cz.

10:30

TBC

Agata/Paulina Cz

15.06 Boże Ciało

9:00 - TBC - Agata

18:00 - TBC - Agata

19:00 - Power Pump - Agata

 

 

ZASTĘPSTWA:

 

14.06 (środa) 17:00 SALSATION - Dorota K.

14.06 (środa) 18:00 ZDROWY KRĘGOSŁUP - Asia N.

14.06 (środa) 19:00 TBC - Asia N.

14.06 (środa) 20:00 ZDROWY KRĘGOSŁUP - Asia N.

 

16.06 (PIĄTEK) POWER PUMP - Magda M

16.06(PIĄTEK) 30/30 - Magda M

 

18.06 (NIEDZIELA) 9:30 TRENING FUNKCJONALNY - Emilia

18.06 (NIEDZIELA) 10:30 TBC - Emilia

 

19.06 (PONIEDZIAŁEK) 9:00 BS - Paulina Cz.

19.06 (PONIEDZIAŁEK) 10:00 PILATES - Paulina Cz.

 

21.06 (środa) 18:00 ZDROWY KRĘGOSŁUP - Asia N.

21.06 (środa) 19:00 TBC - Asia N.

21.06 (środa) 20:00 ZDROWY KRĘGOSŁUP - Asia N.

 

25.06 (NIEDZIELA) 9:30 TRENING FUNKCJONALNY - Agata

25.06 (NIEDZIELA) 10:30 TBC - Agata




facebook
praca
partnerzy