WYBIERZ KLUB
Manhattan
Rental Park
Wejherowo
Przymorze
Chelm
Riviera
Alchemia
Suchanino
Sopot
  Plan zajęć

Sala Fitness

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
08:30

TIGER FIT

Robert

09:00

PŁASKI BRZUCH

Magda M.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Asia K.

BS

Magda M.

POWER PUMP

Magda J.

09:30

30/30

Robert

PŁASKI BRZUCH

Magda M.

10:00

Fit Senior

Magda M.

Fit Senior

Magda M.

ANIMAL FLOW

Asia K.

10:30

POWER PUMP

Magda M.

11:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Asia K.

11:30
12:00

JOGA

Monika

17:00

XCO

Seba

Tiger fit

Aneta

PŁASKI BRZUCH

Milena

TBC

Magda M.

17:30

PŁASKI BRZUCH

Magda J.

TIGER FIT

Magda M.

18:00

POWER PUMP

Seba

30/30

Aneta

BS

Milena

BS & STRETCH

Seba

PILATES & STRETCHING

Magda M.

18:30

STEP & SHAPE

Magda J.

30/30

Magda M.

19:00

TBC

Magda J.

STEP FUNCTIONAL

Asia K.

TBC

Robert

19:30

STRETCHING

Magda J.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Magda M.

20:00

FAT BURNER

Magda J.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Asia K.

STEP

Robert

20:30

TIGER CROSS

Marcin

21:00

TIGER CROSS

Marcin

Poniedziałek

09:00

PŁASKI BRZUCH

Magda M.

10:00

Fit Senior

Magda M.

17:30

PŁASKI BRZUCH

Magda J.

18:30

STEP & SHAPE

Magda J.

19:30

STRETCHING

Magda J.

20:30

TIGER CROSS

Marcin

Wtorek

08:30

TIGER FIT

Robert

09:30

30/30

Robert

17:00

XCO

Seba

18:00

POWER PUMP

Seba

19:00

TBC

Magda J.

20:00

FAT BURNER

Magda J.

Środa

09:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Asia K.

17:00

Tiger fit

Aneta

18:00

30/30

Aneta

19:00

STEP FUNCTIONAL

Asia K.

20:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Asia K.

Czwartek

09:00

BS

Magda M.

10:00

Fit Senior

Magda M.

17:00

PŁASKI BRZUCH

Milena

18:00

BS

Milena

19:00

TBC

Robert

20:00

STEP

Robert

21:00

TIGER CROSS

Marcin

Piątek

09:00

POWER PUMP

Magda J.

17:30

TIGER FIT

Magda M.

18:30

30/30

Magda M.

19:30

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Magda M.

Sobota

09:30

PŁASKI BRZUCH

Magda M.

10:30

POWER PUMP

Magda M.

18:00

BS & STRETCH

Seba

Niedziela

10:00

ANIMAL FLOW

Asia K.

11:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Asia K.

12:00

JOGA

Monika

17:00

TBC

Magda M.

18:00

PILATES & STRETCHING

Magda M.

ZASTĘPSTWA:

14.12. CZWARTEK
19:00 TBC - Megda M.
20:00 Step - Magda M.

 


Sala Spinning

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
10:00

HEE

Ola

HEE

Ola

18:30

HEE

Gosia

LEE

Łukasz

INTERVAL

Tomek

HEE

Ewa

LEE

Mateusz

19:30

LEE

Gosia

HEE SHAPE

Łukasz

HEE

Tomek

LEE

Ewa

HEE

Magda

Poniedziałek

18:30

HEE

Gosia

19:30

LEE

Gosia

Wtorek

18:30

LEE

Łukasz

19:30

HEE SHAPE

Łukasz

Środa

18:30

INTERVAL

Tomek

19:30

HEE

Tomek

Czwartek

18:30

HEE

Ewa

19:30

LEE

Ewa

Piątek

18:30

LEE

Mateusz

19:30

HEE

Magda

Sobota

10:00

HEE

Ola

Niedziela

10:00

HEE

Ola

ZASTĘPSTWA:

 




facebook
praca
partnerzy