WYBIERZ KLUB
Manhattan
Rental Park
Wejherowo
Przymorze
Chelm
Riviera
Alchemia
Suchanino
Sopot
  Plan zajęć

Sala Fitness

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
08:00

30/30

Agnieszka Z.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

IZA

TBC

Agnieszka Z.

09:00

PILATES & STRETCHING

Agnieszka Z.

PIŁKI

Magda J.

BS

Aneta

PILATES

Agnieszka Z.

PŁASKI BRZUCH

Aneta

TBC

Seba

10:00

POWER PUMP

Magda J.

STRETCHING

Aneta

TIGER FIT

Aneta

TIGER FIT

Agnieszka Z.

TBC

Aneta/ Agnieszka K.

11:00

FIT SENIOR

MAGDA.M

PILATES

Agnieszka Z.

BS & STRETCH

Aneta/ Agnieszka K.

12:00

PILATES

Seba

15:00

SALSATION

Kasia

16:00

TIGER FIT

Seba

BS

Justyna

30/30

Ania

PŁASKI BRZUCH

Agnieszka Z.

FAT BURNER

MAGDA J.

PILATES & STRETCHING

Seba

TIGER FIT

Justyna

17:00

30/30

Seba

PILATES

Agnieszka Z.

TIGER FIT

Ania

PILATES

Agnieszka Z.

POWER PUMP

MAGDA J.

18:00

TBC

Emilia

4STREATZ

Agnieszka Z.

STEP

Robert

SPEEDBALL SM

Seba

TIGER FIT

MAGDA J.

19:00

POWER PUMP

Emilia

TBC

Aneta

DEEP WORK

Robert

POWER PUMP

Seba

ZUMBA

Ola.K

20:00

JOGA (1.5h)

Dorota W.

STRETCHING

Aneta

TIGER CROSS

Maciej

JOGA (1.5h)

Dorota W.

Poniedziałek

08:00

30/30

Agnieszka Z.

09:00

PILATES & STRETCHING

Agnieszka Z.

16:00

TIGER FIT

Seba

17:00

30/30

Seba

18:00

TBC

Emilia

19:00

POWER PUMP

Emilia

20:00

JOGA (1.5h)

Dorota W.

Wtorek

09:00

PIŁKI

Magda J.

10:00

POWER PUMP

Magda J.

16:00

BS

Justyna

17:00

PILATES

Agnieszka Z.

18:00

4STREATZ

Agnieszka Z.

19:00

TBC

Aneta

20:00

STRETCHING

Aneta

Środa

08:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

IZA

09:00

BS

Aneta

10:00

STRETCHING

Aneta

16:00

30/30

Ania

17:00

TIGER FIT

Ania

18:00

STEP

Robert

19:00

DEEP WORK

Robert

20:00

TIGER CROSS

Maciej

Czwartek

08:00

TBC

Agnieszka Z.

09:00

PILATES

Agnieszka Z.

16:00

PŁASKI BRZUCH

Agnieszka Z.

17:00

PILATES

Agnieszka Z.

18:00

SPEEDBALL SM

Seba

19:00

POWER PUMP

Seba

20:00

JOGA (1.5h)

Dorota W.

Piątek

09:00

PŁASKI BRZUCH

Aneta

10:00

TIGER FIT

Aneta

11:00

FIT SENIOR

MAGDA.M

16:00

FAT BURNER

MAGDA J.

17:00

POWER PUMP

MAGDA J.

18:00

TIGER FIT

MAGDA J.

19:00

ZUMBA

Ola.K

Sobota

09:00

TBC

Seba

10:00

TIGER FIT

Agnieszka Z.

11:00

PILATES

Agnieszka Z.

15:00

SALSATION

Kasia

16:00

PILATES & STRETCHING

Seba

Niedziela

10:00

TBC

Aneta/ Agnieszka K.

11:00

BS & STRETCH

Aneta/ Agnieszka K.

12:00

PILATES

Seba

16:00

TIGER FIT

Justyna

 ZASTĘPSTWA:

12.12 WTOREK- 16:00 Aneta

13.12 ŚRODA - 16:00 - Emilia

                         17:00 - Robert


Sala A - Spinning

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
08:00

HEE

Seba

HEE SHAPE

Seba

08:15

HEE SHAPE

Tomek

10:00

HEE

Seba (1.5h)

11:00

HEE

Sebastian

15:00

HEE

Seba

17:30

HEE SHAPE

Ewa

HEE SHAPE

Patrycja

HEE

Asia

HEE

Luiza

18:30

HEE

Ewa

LEE

Patrycja

HEE SHAPE

Ola P.

HEE SHAPE

Luiza

LEE

Tomek

19:30

LEE

MAGDA

HEE

OLA P.

HEE

Tomek

20:00

LEE

Sebastian

Poniedziałek

08:00

HEE

Seba

17:30

HEE SHAPE

Ewa

18:30

HEE

Ewa

19:30

LEE

MAGDA

Wtorek

17:30

HEE SHAPE

Patrycja

18:30

LEE

Patrycja

Środa

08:15

HEE SHAPE

Tomek

17:30

HEE

Asia

18:30

HEE SHAPE

Ola P.

19:30

HEE

OLA P.

Czwartek

17:30

HEE

Luiza

18:30

HEE SHAPE

Luiza

20:00

LEE

Sebastian

Piątek

08:00

HEE SHAPE

Seba

18:30

LEE

Tomek

19:30

HEE

Tomek

Sobota

10:00

HEE

Seba (1.5h)

15:00

HEE

Seba

Niedziela

11:00

HEE

Sebastian

 ZASTĘPSTWA

 18.12 PONIEDZIAŁEK - 17:30, 18:30 - Asia T.

 

 

 




facebook
praca
partnerzy